Pioneers in the industry, we offer ms pipe raipur, nezone pipes, tata pipes, square pipes, surya pipe and surya gp pipe from India.



₹ 43000 / TonneGet Latest Price
| Unit Pipe Length | 6 m |
| Rusting | Yes |











₹ 57.50 / KgGet Latest Price
| Unit Pipe Length | 6 meter |

₹ 64 / KilogramGet Latest Price
| Country of Origin | Made in India |











₹ 43 / KilogramGet Latest Price
| Length of Pipe | 3 m |
| Material | Mild Steel |
| Surface Finish | Anodized |
| Pipe Fluid | Chemical |
| Alloy | With Alloy |
| Color | Silver |
| Hollow Sections | Circular |







₹ 58 / KilogramGet Latest Price
| Size | 1/2 inch |
| Unit Pipe Length | 3 m |
| Size/Diameter | 0.5 inch |
| Surface Treatment | Copper Coated |
| Thickness | 1 mm |
| Rusting | Yes |






₹ 65 / KilogramGet Latest Price
| Thickness | 1.2---1.8 mm |
| Nominal Bore | YES |
| Brand | Suraya Gp pipe |
| Material | GP pipe |
| Surface Treatment | Galvanized |
| Country of Origin | Made in India |





₹ 57.50 / KgGet Latest Price








₹ 43 / KilogramGet Latest Price





₹ 57.50 / KgGet Latest Price

₹ 59.50 / KgGet Latest Price








₹ 43 / KgGet Latest Price
₹ 43 / KgGet Latest Price
Get Latest Price
Saurabh Gupta (Manager)
Krishna Enterprises
Flat No. 205, Meghna Complex, 1st Floor, APIE, Balanagar, Hyderabad - 500037, Telangana, India










