We are a leading Manufacturer of tata gi pipe, tata hollow section pipe and gi local pipe from Hyderabad, India.









₹ 82 / KilogramGet Latest Price
| Shape | Round |
| Brand | TATA |
| Country of Origin | Made in India |













₹ 56 / KgGet Latest Price
| Material | Mild Steel |
| Usage/Application | Industrial |
| Brand | Tata |
| Size | 6mm----32mm |
| Steel Grade | fe550SD |
| Section Shape | Round, Square, Rectangular |
| Unit Pipe Length | 6 mtrs |


₹ 64000 / TonneGet Latest Price
| Size | 2 inch |
| Size/Diameter | 15mm |
| Shape | Round |
| Thickness | 2 mm |
| Country of Origin | Made in India |
Saurabh Gupta (Manager)
Krishna Enterprises
Flat No. 205, Meghna Complex, 1st Floor, APIE, Balanagar, Hyderabad - 500037, Telangana, India

